Vážení obchodní přátelé,
dovolte nám v krátkosti představit naši dopravní společnost a rozsah služeb, které nabízíme.
 

            Dopravní firma Vladimír Geyer, Spedice-Geyer, působí již od roku 1991 v oblasti tuzemské i mezinárodní dopravy. V současné době jsme připraveni Vám nabídnout náš vozový park, sestávající z vozidel Daewoo do užitečné hmotnosti 3500 kg s délkou ložné plochy až 6,6 m, dodávkové vozy Volkswagen, pick-up Tatra beta pro expresní přepravy a tahače návěsů. Všechny tyto vozy jsme připraveni Vám operativně poskytnout k naplnění Vašich potřeb na přepravu zásilek. Mimo to využíváme ověřené smluvní partnery, pokud bychom nebyli schopni pokrýt Vaše požadavky vlastními vozy.

   
              Provozujeme tuzemskou nákladní dopravu i ve formě rozvozu kusových zásilek, kde máme bohaté zkušenosti zejména s německou společností STIHL (pro kterou jsme se stali na území ČR výhradními dopravci) a dále pak s firmami provozujícími provoz kusových zásilek v celorepublikovou působností a rozvozem námořních kontejnerů.
   
            Věříme, že Vás naše nabídka zaujala a budeme Vás moci přesvědčit nejen o komplexnosti, ale i o kvalitě a profesionalitě našich služeb.
   
 

            S přátelským pozdravem

   
 

Vladimír Geyer